Zyskać uwagę klienta – Telebimy diodowe i LED

TelebimyLED logo

 

Zadanie to niełatwe, ale w dłuższej perspektywie bardzo opłacalne. Aby tego dokonać, trzeba konsumenta zaskoczyć, pokazać mu coś, czego do tej pory nie wiedział albo nie spodziewał się zastać go w takim miejscu – w dodatku świetnie wpasowującego się całość. Nic tak nie razi, jak źle dobrane składniki kompozycji. Zakłócają wewnętrzną harmonię, co wiele osób jest w stanie od razu zauważyć.

Ruchliwy bar

Zdaje się, że to ostatnie miejsce, gdzie goście spodziewaliby się ujrzeć ekrany reklamowe, a jednak… Bar interaktywny to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie element komercyjny, jednocześnie zapewniający rozrywkę w czasie oczekiwania na zamówienie bądź samotnej wizycie.

Animacje wyświetlają się na ekranach schowanych pod warstwą hartowanego szkła. Włączają się pod wpływem ruchu na powierzchni. Dzieje się tak dzięki wbudowanym czujnikom rejestrującym wszystkie działania, a następnie systematycznym wchodzeniu z nimi w interakcje.

Jest to świetna zabawa, zwłaszcza, że w barach panuje półmrok. Daje to dodatkowy efekt, zwłaszcza, gdy elementy na ekranie poruszają się zgodnie z poczynaniami gości.

Jedno dotknięcie, setki możliwości

Inną formą wychodzenia naprzeciw są telebimy diodowe i led . Znajdują się w nim informacje, które służą nie tylko do czerpania wiedzy. Takie stacje umieszczane są również na dworcach kolejowych i autobusowych, a także na przystankach tramwajowych – jednym słowem wszędzie tam, gdzie sprzedaż może być zautomatyzowana i nie wyrządzi to szkody dla jakości usług. Przeciwni – znacznie ją polepsza i usprawnia.

Można je dostosować do indywidualnych wymagań firmy zamawiającej produkt, dzięki czemu istnieje szeroki wariant możliwości ich wykorzystania. Pomocny jest również wszechstronny serwis, rozwiewający wszelkie wątpliwości dotyczące ich funkcjonowania.

Czerwone na czarnym

Tę propozycję pewnie większość klientów kojarzy i nie wydaje się ona im szczególnie zaawansowana. Jest za to bardzo użyteczna i pomocna w przypadku prezentowania prostych, kluczowych komunikatów przez okrągłą dobę.

Są to panele reklamowe LED, które zwykle znajdują się przy drogach wjazdowych, głównych arteriach i na budynkach. Zawierają strategiczne informacje odnoszące się do produktu danej firmy oraz podstawowe wiadomości pogodowe – często wskazują aktualną temperaturę albo podpowiadają, że klient znalazł się we właściwym miejscu.

Ich przeznaczenie jest różnorodne, łączy je jednak idea zaskakiwania klienta i promowania treści, które mogą go zainteresować, nawet jeżeli zajęty jest robieniem czegoś innego. To sprawia, że zyskują sobie coraz większą popularność wśród właścicieli pubów i klubów, gdzie mają najszersze zastosowanie.

A WY, jaką formę reklamy preferujecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *